Prieš kelerius metus Vilniaus skveruose, parkeliuose, ant pastatų atbrailų ar tiesiog žmonių pamėgtose susitikimų vietose pasirodė balti angelai, kurie valiūkiškai sau šypsojosi nukorę kojas ar tiesiog žvalgėsi po miestą ir nebyliai kalbino praeivius stabtelėti, su jais nusifotografuoti, bet... jie yra aukštai - prie jų nėra galimybės prisėsti, atsistoti greta, apsikabinti...

Mums kilo idėja šiuos angelus priartinti prie praeivių... kad pajaustume, jog Vilniaus angelai ne vien mus stebi ir saugo, kad... jie būtų visada tarp mūsų... visai arti. Dar labiau gyvi ir džiuginantys... - tarsi pasitarti sustoję vaikai... - ne ne kažkokia kiaulystę jie ketina iškrėsti sutartinai - tariasi, kokį kitą gerą darbą kiekvienas iš jų galėtų nuveikti:

Juk norėtumete stabtelėti ir... pabūti šio pasitarimo dalyviais? Neabejojame, kad išgirstumėte šių angelų visai neslaptą planą... o gal netgi gautumėte Jums skirtą užduotį, ar gerą darbą padaryti pasisiūlytumėte? 

Nepažįstate Vilniaus ir neatpažįstate šios skvero?... Padėsime Jums:

 

ODMINIŲ SKVERAS YRA

TA VIETA...

... kurioje laukiame ir su Jumis pabendrauti bei savo planais pasidalinti susitiksiančių Vilniaus angeliukų.

Mes labai stengsimės patys, bet be Jūsų pagalbos neišsiversime... Tad nuoširdžiai kviečiame ir Jus finansiškai prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo. 

Ne vien dar labiau pagražėjusiu Odminių skveru Jums atsidėkosime - kuo didesnė bus Jūsų paaukota suma, tuo didesnėmis raidėmis greta kompozicijos būsiančioje padėkos-atminimo lentelėje įrašysime KIEKVIENO aukojusio vardą ir pavardę ar aukojusios įmonės pavadinimą.